پشتیبانی از نرم افزار امنیت اطلاعات TFG

نرم افزار TFG به عنوان یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای  DDRM در دنیا محسوب می شود که بسیاری از شرکت هایی که امنیت اطلاعات برای آنها در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد این سیستم را جهت ارتقاء سطح امنیت  اطلاعات به راه حل های دیگر ترجیح می دهند.

 

انتخاب این سیستم به عنوان بهینه ترین راه حل در جهت رفع مشکلات موجود در کنترل فایل های سازمان به همراه راهبری و اعمال تنظیمات مناسب در زمان طراحی اولیه جهت دستیابی به بهترین نتیجه نیازمند تجربه و شناخت کافی و کاملی از سیستم TFG می باشد.

 

شرکت سدید آفرین با پشتیبانی از این سیستم به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات به وجود آمده  و یا پاسخ به سوالات ایجاده شده پس از نصب سیستم TFG اقدام نمایند.
از طریق خدمات پشتیبانی شرکت سدید آفرین در زمینه سیستم TFG کاربران این سیستم می توانند در از تجربیات متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه امنیت اطلاعات و سیستم های کنترلی بهره گیرند.

 

علاوه بر این دریافت آخرین نسخه های نرم افزار TFG و یا Patch های ارایه در بازه های زمانی مختلف از دیگر خدماتی است که شرکت سدید آفرین در بسته های پشتیبانی خود ارایه می نماید.