درخواست نصب و راه اندازی سیستم مانیتورینگ

با تشکر از شما بابت ارسال درخواست سیستم جامع مانیتورینگ ZABBIX. اطلاعات شما ثبت شد. بعد از بررسی های لازم با شما تماس خواهیم گرفت.

همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال می‌توانید از انجمن خانه زبیکس ایران کمک بگیرید و با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، به دیگر کاربران زبیکس یاری رسانید.

بازگشت به صفحه مانیتورینگ ZABBIX خانه زبیکس ایران

جهت ارائه اطلاعات مفید و کامل در زمینه سیستم مانیتورینگ Zabbix خواهشمند است نسبت به تکمیل موارد خواسته شده در ذیل اقدام فرمایید. در صورتیکه به موضوعات مورد نیاز شما جهت کنترل و مانیتورینگ در فرم زیر اشاره نشده است، می توانید در بخش توضیحات پایانی، درخواست خود را وارد نموده و ما را در جهت ارائه یک طرح مانیتورینگ بهینه یاری فرمایید.

اطلاعات عمومی
مشخصات فنی

خواهشند است تمام مشخصات فنی مورد نظر به همراه جزییات آنها را دراین قسمت وارد نمایید.


نرم افزارهاوبسایت ها


مانیتورینگ سرعت دانلود
مانیتورینگ مدت زمان پاسخگویی
مانیتورینگ محتوا

موارد خاص


مانیتورینگ محتویات فایل ها
کنترل تغییرات
مانیتورینگ Log File ها
پیامک
ایمیل
چت
تیکت
نرم افزار موبایل

شرایط محیطی


سنسور حرارتی
سنسور رطوبتی
سنسور فشار
توضیحات پایانی

از آنجایی که سیستم مانیتورینگ Zabbix شامل جزییات بسیاری بوده و به عنوان یک سیستم جامع مانیتورینگ قابلیت های بسیاری دارد و در این فرم فقط به ویژگی های کلی آن اشاره شده است، ممکن است مواردی باشد که مورد نیاز سازمان ها و یا شرکت ها بوده و در این فرم به آنها اشاره نشده است . در اینصورت لطفا توضیحات کامل در رابطه با موضوعات مورد نیاز را در این بخش وارد فرمایید. بدیهی است ذکر جزییات در رابطه با این موارد باعث افزایش دقت و کیفیت طرح مانیتورینگ خواهد شد.

کد تایید