درباره شرکت سدید آفرین

saco

تاریخچه

شرکت سدید آفرین  در  سال  ۱۳۷۸  به شماره ثبت ۱۵۸۳۰۶ در استان تهران ثبت شده و در ارائه خدمات فنی مهندسی شروع به فعالیت کرد . این شرکت در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و پیاده سازی  پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارایه راهکارهای تخصصی امنیت اطلاعات و سیستم‌های بازمتن از طریق جذب نیرو های توانمند و متخصص آغاز نمود .

سدیدآفرین درجهت ارتقای دانش امنیت اطلاعات و سیستم‌های بازمتن در ایران به برگزاری سمینارها و دورههای آموزشی مرتبط اقدام نموده است.

این شرکت با در خدمت داشتن گروهی از متخصصین با تجربه و با محوریت رضایتمندی مشتری، به توسعه و بومی‌سازی دانش و تکنولوژی در حوزه‌های امنیت اطلاعات، سیستم‌های بازمتن، ارایه خدمات تخصصی در زمینه پژوهش، مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی خدمات مدیریت شده امنیت اطلاعات و گسترش سیستم‌های بازمتن، ارائه خدمات شبکه‌های NGN به سایر سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه‌ها و شبکه‌های نسل آینده(IPv6) و رفع نیاز کشور به متخصصین خارجی در این حوزه‌ها اقدام به ارایه خدمات و تولید محصول نموده است.

شرکت سدید آفرین به عنوان شرکت فعال در زمینه ارائه راه حلهای جامع امنیت اطلاعات و نیز سیستمهای Open Source با تکیه بر دانش و توان متخصصان خود توانسته است نقش مهمی در پیشرفت و ارتقا سطوح امنیتی بسیاری از سازمانها و شرکتها داشته باشد. طرحهای گسترده شرکت سدید آفرین در زمینه امنیت اطلاعات و نیز توانمندی این شرکت در ارائه راه حلهای Open Source، در نهایت منجر به دریافت اولین نمایندگی سیستم مانیتورینگ ZABBIX در خاور میانه گردید که این امر نقطه عطفی در زمینه رشد و گسترش استفاده از سیستم های مانیتورینگ حرفه ای در ایران محسوب میشود.

 


 

 

اهداف

رسالت شرکت، توسعه دانش بومی و انتقال دانش و تکنولوژی در حوزه‌های امنیت اطلاعات، سیستم‌های بازمتن، رفع نیاز کشور به متخصصین خارجی در حوزه‌های امنیت اطلاعات و سیستم‌های مبتنی بر یونیکس از طریق تولید محصولات داخلی بوده و مأموریت‌های زیر برای شرکت در نظر گرفته شده است:

 

 

 


 

 مدارک

در همین راستا شرکت سدیدآفرین نسبت به دریافت گواهینامه های تخصصی اهتمام ورزید که بخشی از آن به شرح ذیل می باشد:


 مدارک و گواهینامه ها