نرم افزار مانیتورینگ شبکه ZABBIX

نرم افزار مانیتورینگ شبکه ZABBIX

ZABBIX یک نرم‌افزار عالی در سطح سازمانی است که برای مانیتورینگ دسترسی و کارایی زیرساخت‌های IT به کار می‌رود. با ZABBIX تقریبا هیچ محدودیتی در جمع آوری اطلاعات از شبکه وجود ندارد. سیستم مانیتورینگ شبکه ZABBIX یک سرویس مانیتورینگ کارآمد است، به طوری که می‌تواند در لحظه ده‌ها هزار سرور، ماشین مجازی، و تجهیزات شبکه را به طور هم‌زمان مانیتور کند.

همراه با ذخیره سازی داده‌ها، ویژگی‌های نمایشی و گرافیکی (مانند نقشه‌ها، گراف‌ها، نمایش‌ها و …) راه‌های بسیار انعطاف پذیری با هدف آنالیز و هشدار را در اختیار می‌گذارد. می‌توانید در داده‌های دریافتی محدودیتی را تنظیم کنید و به محض اینکه از حدود این محدودیت‌ها رد شد، ZABBIX  می‌تواند با ایمیل مدیر شبکه را از وقوع این رویداد مطلع سازد.

سیستم مانیتورینگ شبکه ZABBIX یکی از قویترین و شناخته شده ترین سیستم‌های مانیتورینگ در دنیا می‌باشد که از سال 2001 اولین نسخه آن به بازار عرضه شده و تا امروز به عنوان یکی از سیستم‌های پیشرو در صنعت مانیتورینگ شبکه و نرم افزارها، نسخه‌های بسیاری را روانه بازار نموده است.

یکی از مهمترین مشخصات ZABBIX، متن باز بودن آن است که باعث شده تا اطمینان کاربران به خصوص کاربرانی که دارای اطلاعات حساس در سازمان خود می‌باشند به این سیستم افزایش یابد.

شرکت سدید آفرین به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت Zabbix SIA در خاور میانه، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. در صورتی که سوالات زیادی در مورد نرم افزار مانیتورینگ شبکه ZABBIX دارید می‌توانید به بخش سوالات متداول مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

در زیر برخی از ویژگی‌های ZABBIX را می‌‎بینید:

active-monitoring
مانیتورینگ فعال

ZABBIX با افزایش پایداری سرور، باعث افزایش کیفیت خدمات شما و کاهش هزینه های عملیاتی نگهداری سرور میشود

organization
آماده مانیتورینگ در سطح سازمانی

ZABBIX برای پشتیبانی از کوچکترین شبکه ها تا بزرگترین آنها در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته طراحی شده است.

monitor
همه چیز را مانیتور کنید

همه چیز در یک شبکه میتواند مانیتور شود، دسترسی و کارایی سرورها، نرم افزارهای تحت وب، دیتابیس ها، تجهیزات شبکه و بسیاری دیگر

handshake
راهکارهای تجاری

با تکیه بر تجربیات و دانش، تیم ما بهترین پشتیبانی، طراحی و توسعه سرویس مانیتورینگ شبکه را ارائه میدهد.

opensource
نرم افزار متن باز

ZABBIX یک نرم افزار کاملا متن باز است که تحت لایسنس GPL منتشر میشود و برای استفاده های تجاری و غیر تجاری آزاد است.

server
برنامه ریزی افزایش ظرفیت

ZABBIX طوری طراحی شده است که شما همگام با بزرگتر شدن شبکه هایتان میتوانید بر اساس برنامه ریزی زمانی پیش بروید.


پشتیبانی

شرکت سدید آفرین به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت Zabbix SIA در خاور میانه، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشد. در صورتی که سوالات زیادی در مورد نرم افزار مانیتورینگ شبکه zabbix دارید میتوانید به بخش سوالات متداول مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.