خدمات تولید Template

با رشد روز افزون IT در دنیا و ارائه تکنولوژی های جدید تر، شاهد هستیم که هر ماه صدها دستگاه و یا سیستم جدید پا به این عرصه می گذارد. علی رغم اینکه شرکت Zabbix به عنوان تولید کننده اصلی سیستم مانیتورینگ Zabbix و بسیاری از همکاران این شرکت در سرتاسر دنیا ، مانیتورینگ تعداد بسیاری از دستگاه ها، سیستم ها و یا سرویس های مورد استفاده در سرتاسر دنیا را از طریق ایجاد Template های خود پوشش داده است ، اما هنوز  دستگاه ها و یا سرویس هایی یافت می شود که خاص یک مجموعه طراحی شده و یا اینکه هنوز Template آن ایجاد نشده است. در حالیکه این گزینه برای شما وجود دارد که خودتان اقدام به ایجاد Template های مورد نیاز خود نمایید ولی استفاده از خدمات تولید Template سدیدآفرین می تواند مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

 

خدمات تولید Template سدیدآفرین برای این منظور طراحی شده است که سازمان شما از طریق یک راه امن و راحت، با صرفه جویی در هزینه ها  بتواند تمام دستگاه ها و سیستم های خود را در کمترین زمان ممکن و مطابق با تمام مشخصات و نیازمندیها به سیستم مانیتورینگ Zabbix خود اضافه نماید.

به عنوان مثال در مواردی که سازمانی اقدام به خرید جدیدترین مدل تجهیزات ذخیره سازی نموده است و یا اینکه مدیران یک سازمان تصمیم به مانیتور کردن دمای حرارت یخچال های به کار رفته در فروشگاه های خود گرفته باشند ، نیاز به تولید Template های قابل استفاده در Zabbix کاملا ضروری به نظر می رسد.

 

خدمات تولید Template سدیدآفرین به استفاده کنندگان از سیستم مانیتورینگ Zabbix این اطمینان را می دهد که Template های درخواست شده کاملا متناسب با نیازمندیهای مشتریان طراحی و سفارشی شده و از طریق استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه سیستم مانیتورینگ Zabbix جهت اجرای حرفه ای و با کیفیت فرآیند تولید Template  هزینه های تولید و نگهداری را بهینه نماید.

 

مزایای استفاده از خدمات تولیدTemplate سدیدآفرین:

  • از طریق به کارگیری متخصصین مجرب در زمینه سیستم مانیتورینگ Zabbix در عین صرفه جویی در هزینه و زمان ، بهترین کیفیت را در تولید Template ها دریافت کنید
  • اطمینان از اینکه Template های تولید شده کاملا منطبق نیاز های شما تولید خواهد شد، بهینه سازی Template ها به شکلی که باعث ایجاد بار اضافی بر روی دستگاه ها و یا شبکه شما ایجاد نکند کاملا رعایت خواهد شد و اعلام هشدارها کاملا به موقع و با کمترین خطا صورت خواهد پذیرفت
  • دریافت توصیه ها و پیشنهادات کاربردی جهت بهترین استفاده از Template های تولید شده
  • با توجه به اینکه شرکت سدیدآفرین تنها نمایندگی شرکت Zabbix در خاورمیانه می باشد، این امکان وجود دارد که Template تولید شده برای سازمان شما در نسخه های بعدی Zabbix به صورت پیش فرض پشتیبانی شده و به صورت رایگان قابل استفاده باشد

نیازمندیها:

جهت انجام فرآیند تولید Template نیاز به یکسری اطلاعات، ضروری به نظر می رسد که لیست آنها به شرح زیر می باشد:

  • مدل دقیق دستگاه، خواه یک دستگاه فیزیکی باشد و یا یک سیستم نرم افزاری
  • لیست دقیق تمام پارامترهایی که نیاز به مانیتورینگ آنها می باشد به همراه نحوه جمع آوری آنها
  • جهت دستگاه هایی که از SNMP برای مانیتور کردن آنها استفاده می شود،ارائه مستندات MIB آن دستگاه ضروری می باشد
  • ایجاد دسترسی به دستگاه ها و یا سیستم ها برای مدت محدود و جهت انجام فرآیند تست Template های تولید شده

در صورتیکه شما تمام اطلاعات ذکر شده را در اختیار دارید و قصد دارید از خدمات تولید Template سدیدآفرین استفاده نمایید  می توانید با تکمیل فرم درخواست خدمات تولید Template اطلاعات مورد نظر را ارسال نموده تا تیم فروش سدیدآفرین قیمت پیشنهادی را برای شما ارسال نمایند.

قیمت:

ارائه قیمت دقیق جهت انجام عملیات تولید Template وابسته به موارد بسیاری از جمله نوع دستگاه و یا سیستم مورد نظر، پیچیدگی های هر کدام از آنها، مدت زمان مورد نظر جهت دریافت Template ها و بسیاری موارد دیگر می باشد. جهت دریافت قیمت دقیق به منظور تولید Template برای دستگاه ها و سیستم های خود لطفا با تکمیل فرم درخواست خدمات تولید Template، اطلاعات کامل را در اختیار تیم فروش شرکت سدیدآفرین قرار دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت پیشنهادی را از سدیدآفرین دریافت نمایید.

علاوه بر این می توانید از بسته های پیشنهادی سدیدآفرین که به شرح زیر ارائه شده است استفاده نمایید:

تعداد Template بازه زمانی جزئیات
Template 1 بسته به Template طراحی Template،انطباق آن با سیستم ها و دستگاه ها، سفارشی سازی و انجام تست نهایی
Template 2 بسته به Template طراحی Template، انطباق آن با سیستم ها و دستگاه ها، سفارشی سازی و انجام تست نهایی
3 یا بیشتر از 3 Template بسته به Template طراحی Template،انطباق آن با سیستم ها و دستگاه ها ،سفارشی سازی و انجام تست نهایی
بسته سفارشی جهت استفاده از این بسته لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

 

نحوه استفاده از خدمات تولید Template سدیدآفرین:

جهت استفاده از خدمات تولید Template سدیدآفرین می توانید به راحتی و از طریق مراحل زیر اقدام نمایید:

۱. تهیه اطلاعات مورد نیاز (ذکر شده در بالا)‌ و ارسال فرم درخواست خدمات تولید Template

۲. توافق بر روی قیمت، زمان تحویل و نیز حوزه ارزیابی شده پروژه توسط سدیدآفرین

۳. انجام مراحل پرداخت مطابق با قیمت پیشنهادی از طرف سدیدآفرین

۴. تست و تایید Template تحویل شده