نصب و راه اندازی

از زمانیکه شما به لزوم وجود یک سیستم مانیتورینگ کامل و جامع جهت کنترل همه چیز در شبکه پی می برید تا زمانیکه آن سیستم را راه اندازی کرده و استفاده نمایید همیشه یک فاصله وجود دارد که می توان این فاصله را به حداقل رساند.

ممکن است نصب نرم افزار ZABBIX برای شما بسیار آسان باشد ولی معمولا نصب و طراحی و راه اندازی این سیستم زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. بنابراین می توانید از راه حل های نصب شرکت سدید آفرین جهت راه اندازی هر چه سریعتر یک سیستم مانیتورینگ کامل و جامع استفاده نمایید. در واقع با استفاده از راه حل های مختلف شرکت سدید آفرین جهت نصب ZABBIX می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به نیاز خود جهت داشتن یک سیستم مانیتورینگ حرفه ای و کامل جامه عمل بپوشانید.

با استفاده از راه حل های نصب در نهایت شما به چه نتیجه ای می رسید ؟

در صورت انتخاب یکی از راه حل های نصب شرکت سدید آفرین در نهایت شما دارای یک سرور عملیاتی ZABBIX در محل سازمان خود خواهید بود به شکلی که بتوان از طریق آن نسبت به کنترل دستگاه ها و تجهیزات سازمان اقدام نمود. همچنین انجام تنظیمات مربوط به راه اندازی سیستم های اعلام هشدار به مدیران شبکه این امکان را می دهد که بتوانند در لحظه از بروز مشکل در سطح سازمان مطلع شده و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

راه حل های نصب شرکت سدید آفرین فقط محدود به نصب سیستم مانیتورینگ ZABBIX نمی شود. در واقع نصب سیستم ZABBIX اولین مرحله در اجرای راه حل های جامع مانیتورینگ می باشد. این راه حل ها به شکلی طراحی شده اند که از طریق آنها بتوانید از تمام مزایا و امکانات سیستم مانیتورینگ ZABBIX یه طور کامل استفاده نمایید.

علاوه بر این کارمندان سازمان شما می توانند تا زمانی که مهندسین ما در حال کار بر روی سیستم ZABBIX در سازمان شما هستند از امکان آموزش در محل و نیز برقراری ارتباط با مهندسین و متخصصین شرکت سدید آفرین و نیز طرح سوال از آنها استفاده نمایند.

پیش نیازهای لازم جهت استفاده از راه حل های نصب شرکت سدید آفرین :

جهت رسیدن به نتیجه بهتر و موثرتر و نیز استفاده یهینه از زمان متخصصین شرکت سدید آفرین در صورت امکان توانایی پاسخگویی به سوالات زیر را داشته باشید:

درخواست نصب و راه اندازی :

جهت خرید یکی از راه حل های شرکت سدید آفرین فقط کافیست طبق مراحل ذکر شده در زیر عمل نمایید: