خدمات بروز رسانی

خدمات بروز رسانی به منظور کمک به سازمان هایی که دارای نسخه های قدیمی سیستم مانیتورینگ Zabbix هستند طراحی شده است تا از این طریق بتوانند در کوتاه ترین زمان و کمترین ریسک از بابت از دست دادن اطلاعات و تنظیمات قدیمی، نسبت به بروز رسانی سیستم مانیتورینگ خود اقدام نمایند. علاوه بر این خدمات بروز رسانی شامل انتقال سیستم مانیتورینگ Zabbix از یک پایگاه داده به پایگاه داده دیگر و یا انتقال از یک سرور به سرور دیگر نیز می شود.

 

متخصصین سدیدآفرین سیستم مانیتورینگ Zabbix و محیطی که از طریق سیستم مانیتورینگ Zabbix در حال کنترل شدن می باشد را در محل شما تحلیل و بررسی کرده و پس ایجاد نسخه های پشتیبان از کل پایگاه داده Zabbix و نیز تنظیمات صورت گرفته در آن نسبت به طراحی مدل بروز رسانی و انجام آن اقدام می نمایند.

در طول دوره بروز رسانی پیشنهادات لازم جهت بهینه سازی کارایی و نیز ارتقاء سطح عملکرد Zabbix در نسخه جدید توسط متخصصین سدیدآفرین ارائه خواهد شد.

خدمات بروز رسانی به یکی از دو روش “از راه دور”  و “بصورت حضوری” قابل انجام خواهد بود.

 

مزایای استفاده از خدمات بروز رسانی سدیدآفرین:

  • اطمینان از عدم از بین رفتن اطلاعات مهم و تنظیمات سیستم در زمان انجام عملیات بروز رسانی توسط متخصصین با تجربه و کارآزموده
  • انجام عملیات بروز رسانی در کمترین زمان ممکن و کمترین میزان خاموشی سرور Zabbix
  • دریافت پیشنهادات کاربردی در زمینه بهینه سازی تنظیمات Zabbix  و نیز استفاده از بهترین تجارب در فرآیند بروز رسانی

قیمت :

 تعیین هزینه های لازم به منظور استفاده از خدمات بروز رسانی، وابسته به موارد بسیاری از جمله مقیاس محیطی که Zabbix در حال کار کردن در آن می باشد ، پیچیدگی های دستگاها و سرویس هایی که مانیتور می شوند ،  نیازمندیها و نیز مدت زمان مجاز جهت خاموشی سرور Zabbix  می باشد.

بنابراین واحد فروش سدیدآفرین این آمادگی را دارد که از طریق اطلاع از جزئیات پروژه مورد نظر نسبت به ارائه مناسب ترین قیمت با شرایط محیط شما اقدام نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مناسب ترین راه حل برای سازمان شما لطفا فرم درخواست خدمات بروز رسانی را تکمیل فرمایی و یا با واحد فروش سدیدآفرین تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه استفاده از خدمات بروزرسانی:

استفاده از خدمات بروزرسانی سدیدآفرین به راحتی و از طریق مراحل زیر امکان پذیر است:

۱. ارسال درخواست از طریف فرم درخواست خدمات بروزرسانی

۲. ارائه اطلاعات ضروری از سیستم مانیتورینگ Zabbix که هم اکنون در سازمان شما در حال کار می باشد جهت ارزیابی قیمت و زمان مورد نیاز

۳. انجام مراحل پرداخت مطابق با قیمت اعلام شده از طرف سدیدآفرین

۴. طراحی و اجرای عملیات بروزرسانی توسط متخصصین سدیدآفرین در مدت زمان توافق شده