خدمات یکپارچه سازی

با توجه به رشد بسیاری از سازمان ها و شرکت ها ، افزایش استفاده از سیستم ها و یا نرم افزارهای مختلفی را در جهت بهینه سازی ارائه خدمات در این سازمان ها و شرکت ها شاهد هستیم. معمولا استفاده از مانیتورینگ Zabbix زمانی مطرح می شود که سازمان ها و یا شرکت ها به رشد قابل توجهی دست پیدا کرده اند و ممکن است دارای تعداد بسیاری از سیستم ها و یا نرم افزارهایی باشند که مرتبط با نحوه فعالیت آن سازمان و شرکت بوده است. اینکه این سازمان ها و یا شرکت ها بخواهند سیستم آنها توسط یک سامانه مانیتورینگ واحد تحت کنترل و مانیتورینگ قرار گیرد یکی از نیازهایی است که حل این نیاز می تواند بسیار کارگشا باشد.

خدمات یکپارچه سازی به این علت طراحی شده است که بتواند این نیاز سازمان ها و یا شرکت ها را مرتفع سازد. از طریق استفاده از این خدمات شما می توانید سیستم ها و نرم افزارهای خاص منظوره خود را با سیستم مانیتورینگ Zabbix  یکپارچه کرده و آنها را تحت کنترل خود در آورید.

در نتیجه پس از انجام موفقیت آمیز عملیات یکپارچه سازی ،شما دارای یک سیستم جامع مانیتورینگ خواهید بود که   تمام سیستم های شما را پوشش داده است،  هزینه های ناشی از استفاده از سیستم های مختلف مانیتورینگ جهت کنترل سیستم های خاص  را به شدت کاهش داده است و  کیفیت مدیریت متمرکز و موثر بر روی تجهیزات و سیستم ها را افزایش داده است.

متخصصین Zabbix در شرکت سدیدآفرین با بهره گیری از دانش و تجربه خود در طراحی و راه اندازی سیستم مانیتورینگ Zabbix در مقیاس های متوسط و بزرگ می توانند شما را در انجام فرآیند یکپارچه سازی سیستم های خاص  با Zabbix یاری رسانند.

 

مزایای استفاده از خدمات یکپارچه سازی سدیدآفرین:

مزایای اصلی استفاده از خدمات یکپارچه سازی سدیدآفرین عبارتند از:

 

 

 

 

 

قیمت:

ارائه قیمت مناسب جهت اجرای خدمات یکپارچه سازی منوط به پارامترهای بسیاری از جمله سطح یکپارچه سازی ،میزان پیچیدگی سیستم های مورد نیاز جهت انجام فرآیند یکپارچه سازی ، کیفیت مستندسازی مورد نیاز و بسیاری موارد دیگر می باشد. بنابراین به منظور دریافت قیمت جهت استفاده از خدمات یکپارچه سازی  با تکمیل فرم درخواست خدمات یکپارچه سازی اطلاعات کامل در رابطه با سیستم ها،تجهیزات و یا نرم افزارهایی که باید با سیستم مانیتورینگ Zabbix یکپارچه شوند را برای ما ارسال نمایید. واحد فروش سدیدآفرین جهت بحث راجع به مقیاس پروژه و تعیین قیمت دقیق اجرای خدمات یکپارچه سازی، در اسرع وقت با شما تماس برقرار می نمایند.

 

استفاده از خدمات یکپارچه سازی:

استفاده از خدمات یکپارچه سازی سدیدآفرین به راحت ترین شکل ممکن و به ترتیب زیر امکان پذیر است:

۱. ثبت درخواست یکپارچه سازی از طریق فرم درخواست خدمات یکپارچه سازی

۲. تایید مقیاس پروژه و پیش فاکتور ارسل شده توسط شرکت سدیدآفرین

۳. امضاء قرارداده ارسال شده توسط سدیدآفرین و انجام مراحل پرداخت

۴. استفاده از خدمات یکپارچه سازی سدیدآفرین، آزمایش و تایید پروژه تحویل داده شده

 

راه حل نصب و راه اندازی در مقایسه با خدمات یکپارچه سازی:

راه حل نصب و راه اندازی برای این منظور طراحی شده است که مراحل طراحی ،نصب و راه اندازی سیستم مانیتورینگ Zabbix را برای مشتریانی که خود قادر به نصب این سیستم نیستند و یا می خواهند از تجربیات متخصصین شرکت سدیدآفرین استفاده نمایند پوشش دهد، این سرویس شامل خدمات یکپارچه سازی نمی شود.

در واقع خدمات یکپارچه سازی جهت انطباق سیستم مانیتورینگ Zabbix با سیستم هایی است که خاص منظوره جهت کاربر خاص طراحی شده اند و عمومیت ندارند. خدمات یکپارچه سازی شامل نصب و راه اندازی نمی شود ولی شامل تولید ماژول ها و یا واسط های نرم افزاری می شود که بتوانند ارتباط بین Zabbix و سیستم های خاص را برقرار نمایند.

البته در صورت نیاز به استفاده همزمان از راه حل نصب و راه اندازی  و خدمات یکپارچه سازی این امکان وجود دارد که با تعریف یک راه حل جدید متشکل از راه حل نصب و راه اندازی  و خدمات یکپارچه سازی ، بسته جدیدی به مشتریانی که نیاز به این نوع از سرویس دارند ارائه نمود.

جهت استفاده از این سرویس و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با واحد فروش سدیدآفرین تماس حاصل نمایید.