راهکارهای تجاری برای مانیتورینگ شبکه ZABBIX

سدید آفرین طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای خود را، متناسب با نیازمندی ها و پیچیدگی های کسب و کار مشتریان منحصربه فرد خود ارائه می دهد. با استفاده از خدمات سدید آفرین، مشتریان در کوتاه ترین زمان به پاسخ و راه حل درست می رسند.  

ساپورت

پشتیبانی فنی

با استفاه از سرویس پشتیبانی فنی، این امکان فراهم میشود تا بتوانید از طریق برقراری ارتباط با متخصصین شرکت سدید آفرین، در مدت زمان کوتاهی نسبت به رفع مشکلات و یا نیازهای سازمان خود اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

integration

یکپارچه سازی

شرکت سدید آفرین با استفاده از زبیکس می تواند راه حل های مانیتورینگ را با بسترهای IT ادغام کند به گونه ای که متناسب با ضروریات و مشخصات شرکت شما باشد.

اطلاعات بیشتر

turn-key_solution

راه حل نصب و راه اندازی

 با استفاده از راه حل های شرکت سدید آفرین، شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از زبیکس برای مانیتورینگ شبکه خود استفاده کنید. مهندسین شرکت سدیدآفرین می توانند برای نصب و پیکربندی زبیکس، شما را از راه دور یا با حضور در سایت راهنمایی کنند.

اطلاعات بیشتر

upgrade1

بروزرسانی

شرکت هایی که از نسخه های قدیمی زبیکس استفاده می کنند، با استفاده از این نوع پشتیبانی می توانند بروزترین و آخرین نسخه پایدار زبیکس را بدون اینکه اطلاعات و داده های قبلی آنها به خطر بیافتد، نصب کنند.

اطلاعات بیشتر

template_building1

ساخت Template 

با استفاده از خدمات ساخت template توسط شرکت سدید آفرین، مشتریان میتوانند دستگاه ها و سیستم های منحصر به فرد و یا حتی غیر استاندارد خود را به راحتی مانیتور کنند.

اطلاعات بیشتر

consulting3

مشاوره

با استفاده از مزایای سرویس مشاوره شرکت سدید آفرین در حوزه سیستم مانیتورینگ زبیکس، می توانید در هزینه های نصب و راه اندازی و یا گسترش این سیستم مانیتورینگ در سازمان خود صرفه جویی نمایید

اطلاعات بیشتر

 remote-troubleshooting1

عیب یابی از راه دور

با استفاده از خدمات عیب یابی از راه دور شرکت سدید آفرین، مشکلات پیش آمده در عرض چند ساعت حل خواهد شد، بدون اینکه نگران از دست دادن داده های با ارزش خود باشید.

اطلاعات بیشتر